Преображенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Царичанської районної ради Дніпропетровської області

Національна гаряча лінія

Готуємося до ДПА

Державна підсумкова атестація (ДПА) проводиться у всіх школах відповідно до календарного плануванням. На проведення ДПА з кожного предмету відводиться 1 академічна година. Оскільки ДПА запроваджено для всієї середньої школи, а посібників, де є тести ДПА, знайти складно, пропонуємо вашій увазі короткий огляд того, що змогли знайти ми за темою «ДПА».

ДПА - це державна підсумкова атестація, яка проводиться у всіх загальноосвітніх закладах України. Залежно від класу, ДПА проводиться в різній формі і з різних предметів.

Приміром, ДПА-2016 будуть здавати і учні 4 класу, і 5-9, і старшокласники. На кожний клас винесені різні предмети і тип атестації теж буде різним (тести ДПА, контрольні роботи, творчі завдання).